SLIM & LIFT

wstecz

SLIM & LIFT

Kuracja wyszczuplająca, ujędrniająca, antycellulitowa, wielokierunkowe działanie, efekt wyszczuplający „adipo-reverse”.

Zabieg do skóry:

  • Dojrzała

Zalecany przy problemach skórnych:

  • Obniżone napięcie skóry

Nagrody dla zabiegu:

Zabieg Slim&Lift, rozprawiający się z problemem cellulitu w niezwykle oryginalny sposób. Działanie zabiegu zaczyna się, zanim jeszcze powstanie cellulit, w momencie, gdy dopiero powstają komórki tłuszczowe – adipocyty. Koncepcja nowego zabiegu polega na zaburzeniu naturalnej funkcji adipocytów, czyli produkcji tłuszczów i zmuszeniu ich do produkcji... kolagenu!

Celem jest nie tylko usunięcie tłuszczów, ale poprawienie jędrności, czyli uzyskanie efektu adipo- reverse, który pozwala oddziaływać za pomocą jednej cząsteczki na dwa elementy –  wyszczuplanie i ujędrnianie.

Aby zabieg był jeszcze bardziej skuteczny, zawiera składniki oddziałujące także na problemy towarzyszące pojawieniu się cellulitu: rozstępy (cellulit powoduje rozciągnięcie włókien skóry) oraz zaburzenia sieci naczyń krwionośnych.

KOD PRODUKTU NAZWA POJEMNOŚĆ OPIS DZIAŁANIA
E596 piling antycellulitowy opakowanie 1 litr Piling z solą morską z Guerande doskonale usuwa martwe komórki, dzięki zawartości minerałów i oligoelementów przywraca równowagę mineralną skóry. Piling nakłada się na sucho – ma wówczas silniejsze działanie ścierające. Następnie zwilża się dłonie, dzięki czemu kryształki soli topią się. Preparat nie wymaga prysznica, łatwo go usunąć suchymręcznikiem.
E597 aktywne serum wyszczuplujące tuba 150 ml Serum o podwójnym działaniu wyszczuplającym i ujędrniającym. Pobudza proces lipolizy i ogranicza magazynowanie tłuszczów (zamiast gromadzenia tłuszczów następuje ujędrnianie dzięki oddziaływaniu wapnia na adipocyty i poprzez stymulację syntezy kolagenu). Wywiera również działanie na naczynia włosowate.
E598 aktywne serum ujędrniające tuba 150 ml Serum o podwójnym działaniu wyszczuplającym i ujędrniającym. Pobudza proces lipolizy i ogranicza magazynowanie tłuszczów (zamiast gromadzenia tłuszczów następuje ujędrnianie dzięki oddziaływaniu wapnia na adipocyty i poprzez stymulację syntezy kolagenu). Wywiera również działanie na naczynia włosowate.
E599 wyszczuplająco-drenujący wosk do masażu słoik 500 ml Masaż z wykorzystaniem Slim Wax stanowi najistotniejszy element zabiegu wyszczuplającego i drenującego. Bierzemy niewielką ilość preparatu (ok. 10 ml), rozgrzewamy w dłoni. Po masażu wosk łatwo usunąć ciepłymi ręcznikami mimo bogatej konsystencji produktu.
E600 wyszczuplający okład enzymatyczny opakowanie 1 kg Okład o podwójnym działaniu – dzięki obecności alg usprawnia proces lipolizy, a tym samym wyszczuplanie, natomiast naturalne enzymy z owoców papai i ananasa powodują usuwanie martwych komórek naskórka, pobudzając proces odnowy komórkowej.
E601 krem wyszczuplający tuba 200 ml  
E602 folia aluminiowa 10 szt.  
SKŁADNIK AKTYWNY OPIS DZIAŁANIA
PRO-SVELTYL składnik o działaniu antycellulitowym.
KONCENTRAT KORALINY wyciąg z czerwonych alg regulujący proces różnicowania preadipocytów w dojrzałe adipocyty.
WYCIĄG Z LIŚCI ROŚLINY ROOIBOS ma właściwości przeciwutleniające, przeciwrodnikowe i przeciwzapalne.
WCIĄG Z GURANY czynnik zwiększający działanie lipolityczne koncentratu koraliny i pro-sveltylu.
WYCIAG Z LIŚCI CZERWONEJ WINOROŚLI chroni naczynia, ma działanie ściągające.
WYCIĄG Z CUKRÓW Z OWSA natychmiastowe działanie napinające i ujędrniające.
WYCIĄG Z ŻEŃ-SZENIA/td> działanie tonizujące i rewitalizujace.
WYCIĄG Z FIGI właściwości nawilżające i odświeżające.
DERMOCHLORELLA stymuluje produkcję włókien podtrzymujących (kolagenu i elastyny), przyczynia się do redukcji rozstępów i poprawy sieci naczyń włosowatych.
WYCIĄG Z YERBA MATE działanie wyszczuplające dzięki zawartości teofiliny, kofeiny i teobrominy.
WYCIĄG Z KORZENIA CYKORII działanie przeciwzapalne, ochrona naczyń włosowatych.
WYCIĄG Z KŁĄCZA RUSZCZYKA chroni żyły, chroni i naprawia naczynia włosowate.
KRYSZTAŁKI SOLI Z GUERANDE bogate w minerały i oligoelementy.
WYCIĄG Z FUCUS VESICULOSUS brunatnej algi bogatej w witaminy i błonnik.
WYCIĄG Z LAMINARIA DIGITATA posiada właściwości wyszczuplające, remineralizujące, rewitalizujące i nawilżające.
WYCIĄG ZE SPIRULINA MAXIMA pozwala m.in. zachowywać równowagę wodną naskórka.
OLEJ Z ORZECHA BRAZYLIJSKIEGO poprawia funkcjonowanie bariery skóry i kontroluje przeznaskórkową utratę wody.
WYCIĄG Z PALMARIA PALMATA czerwonych alg bogatych w minerały o wysokiej zwartości protein.
WYCIĄG Z ANANASA zawiera bromelainę, enzym proteolityczny, który stymuluje proces odnowy protein, ma działanie przeciwzapalne, pobudzając prostaglandyny i produkcję cytokin.
WYCIĄG Z PAPAI papaina zawarta w owocu to naturalny enzym proteolityczny, który ułatwia złuszczanie martwych komórek warstwy rogowej.

Produkty detaliczne SLIM & LIFT /domowego użytku/

Artcaze LogoNeurino Logo