PERFECTION

wstecz

PERFECTION

KURACJA PRZECIWPRZEBARWIENIOWA

Zabieg do skóry:

  • Młoda
  • Dojrzała

Zalecany przy problemach skórnych:

  • Zaburzenia kolorytu
  • Miejscowe przebarwienia

Nagrody dla zabiegu:

Zabieg Perfection umożliwia skuteczną regulację barwy skóry i rozjaśnianie cery, korygując równocześnie lokalne przebarwienia pigmentacyjne. Perfection działa na źródło pigmentacji poprzez modyfikację jego procesu już na poziomie genów. Moduluje informację przenoszoną przez geny, aby utrudnić powstawanie melaniny i skutecznie hamuje powstawanie przebarwień.

 

Proces pigmentacji może ulegać zaburzeniu, jeśli np. skóra jest narażona na zbyt silne działanie słońca, albo gdy z wiekiem pojawiają się na skórze, szczególnie twarzy i dłoni, plamy spowodowane dużym stężeniem melaniny w kreatynocytach naskórka.

 

Trzy rodzaje działania charakteryzujące tę linię to:

1. Działanie genetyczne: kolor skóry jest głęboko wpisany w nasze geny i jest zdefiniowany genetycznie. Opracowaliśmy kompleks melano-inhibitora, który oddziałuje na poziomie genezy komórkowej. Ten ultra innowacyjny kompleks „przeprogramowuje” wewnętrznie nasze melanocyty i przekodowuje nasze komórki barwnikowe powodując ich rozjaśnienie.

2. Działanie depigmentacyine: intensywne oddziaływanie pozwala również na działanie powierzchniowe, przez blokowanie produkcji melaniny, pigmentu odpowiedzialnego za zabarwienie skóry, zapobieganie powstawaniu nowych brązowych przebarwień i rozjaśnianie już istniejących.

3. Działanie ochronne: obecność filtrów ochronnych w produktach pielęgnacyjnych tej linii pozwala na ochronę i trwałe zabezpieczenie skóry przed promieniami UV.

KOD PRODUKTU NAZWA POJEMNOŚĆ OPIS DZIAŁANIA
E1015 Rozświetlające mleczko do demakijażu 500 ml Usuwa makijaż, oczyszcza skórę, chroniąc płaszcz hydrolipidowy skóry. Polecane przy przebarwieniach i nierównym kolorycie.
E673 Piling wybielający 200 ml Preparat na bazie kaolinu usuwa z powierzchni skóry martwe komórki wypełnione melaniną i niweluje przebarwienia. Kwasy AHA zwiększają działanie złuszczające i rozjaśniające pilingu.
E674 Zestaw zabiegowy: 5 serum wybielające + 5 serum depigmentujące + 5 koncentrat naprawczy + 5 maska rozjaśniająca 5 zabiegów

Serum wybielające - koncentrat na przebarwienia za wzmocnioną ochroną UVA/UVB. Działa wewnątrz melanocytów, usuwając nieestetyczne przebarwienia i zapobiegając pojawianiu się nowych. Wzbogacone kwasami owocowymi, które mają łagodne działanie złuszczające, usprawnia proces odnowy komórkowej i usuwanie plam.

Serum depigmentujące - oddziałuje bezpośrednio na jądro melanocytu, a dodatkowo neutralizuje tyrozynazę, dzięki czemu zmniejsza się synteza melaniny.

Koncentrat naprawczy - niezwykle skuteczny preparat rozjaśniający i przeciw przebarwieniom. Koktajl regenerujący i anti-aging stymuluje procesy naprawcze skóry i odżywia ją.

Maska rozjaśniająca na bazie glinki montmorillonit o działaniu absorpcyjnym i remineralizującym. Zawiera m.in. olejki eteryczne z cytryny i bergamotki o działaniu rozjaśniającym.

E679 Tonik aktywujący 500 ml Rozjaśnia skórę, reguluje proces pigmentacji i stymuluje powstawanie nowych komórek skóry. Zwiększa działanie maski.
E680 Krem odżywczy z filtrem SPF30 200 ml Preparat rozjaśniający dziala przeciw przebarwieniom. Zawiera silną ochronę UVA/UVB, dzięki czemu zapobiega pojawianiu się nieestetycznych plam pigmentacyjnych. Preparat zawiera kwasy tłuszczowe o działaniu regenerującym i odżywczym.
SKŁADNIK AKTYWNY OPIS DZIAŁANIA
O.D.A. WHITE Otrzymywany w procesie biofermentacji kwasu oleinowego, jest odpowiedzialny za modulowanie informacji przenoszonej przez geny, zapobiega uruchamianiu procesu melanogenezy.
LUMISKIN Spowalnia proces melanogenezy, ograniczając tym samym pigmentację. Kosmetyki zawierają ponadto synergicznie działające składniki rozjaśniające, takie jak Algowhite (bogaty w polifenole wyciąg z brązowej algi Ascophyllum nodosum), wyciąg z białej morwy oraz kwas glikolowy.

Produkty detaliczne PERFECTION /domowego użytku/

Artcaze LogoNeurino Logo