Osmo-Thermy

wstecz

Osmo-Thermy

WYSZCZUPLENIE, DRENAŻ, WALKA Z CELLULITEM

Zabieg do skóry:

Zalecany przy problemach skórnych:

Nagrody dla zabiegu:

OSMO-THERMY to zabieg oparty na równowadze osmotycznej, remineralizacji i aromatycznym wellness.

Właściwości zabiegu:
•    wyszczuplanie
•    drenaż tkanek
•    usunięcie toksyn
•    demineralizacja
•    działanie antystresowe i usuwanie zmęczenia
•    równowaga i dobre samopoczucie
Zabieg OSMO-THERMY łączy piling skóry z okładem termicznym, bogatym w sole morskie i wyciągi roślinne. Zabieg pozwala wykorzystać efekt osmozy, która stanowi znakomite rozwiązanie w zabiegach wyszczuplających. Zjawisko to pozwala usunąć toksyny z organizmu, wygładzić nierówności skóry i poprawić jej jakość.

Kuracja z użyciem makro- i oligoelelentów OSMO-THERMY pozwala zremineralizować tkanki i zrewitalizować organizm. Do zabiegu włączono też olejki eteryczne o rozmaitych zaletach, aby zrelaksować ciało i psychikę. Dzięki obu zjawiskom, skóra jest poddana drenażowi, ale też naładowana minerałami i odzyskuje równowagę izotoniczną

KOD PRODUKTU NAZWA POJEMNOŚĆ OPIS DZIAŁANIA
E441 Phyto-Aromes Relax  500ml Olejek wzbogacony olejkami eterycznymi o działaniu relaksującym i uspokajajacym umożliwia relaks i poprawia samopoczucie. Stosować do masazu
E442 Phyto-Aromes Energy  500ml Olejek wzbogacony olejkamio eterycznymi o działaniu stymulującym, usuwającym zmęczenie i antystresowym, zapewnia witalnosć i energię, poprawia samopoczucie.
E443 Phyto-Aromes Drainage 500ml Olejek wzbogacony olejkami eterycznymi o działaniu drenującym, wenotonicznym i usuwającym przekrwienie. Usprawnia drenaż i przynosi ulgę ociężałym nogom.
E444 Phyto-Aromes Cellulite 500ml Olejek wzbohgacony olejkami eterycznymi o działaniu lipolitycznym, hamującym zatrzymanie wody i tonizującym. Ułatwia wyszczuplanie, ma działanie drenujące i zwalcza cellulit.
E445 Osmo-Thermy Exfoliant 1000g Sole o działaniu złuszczającym, gojącym, reminalizujacym i relaksującym. przygptowuje ciało do okładów Qsmo-Thermy.
E446 Osmo-Thermy Energy 1000g Okład reminalizujący. Dzięki własciwosciom osmotycznym i stymulującemu działaniu cynamonu i imbiru. Oczyszcza, ułatwia usuwanie toksyn, pobudza procesy wymiany komórkowej.
E447 Osmo-Thermy Drainage 1000g Okład reminalizujący. Dzięki działaniu bzu oraz rosliny Sophora japonica, ma działanie drenujące i usuwa przekrwienie w ociężałych nogach. Działanie oczyszczające, pobudza procesy wymiany komórkowej.
E448 Osmo-Thermy Cellulite 1000g Oklad reminalizujący. Dzięki własciwosciom osmotycznym i synergicznemu działaniu papai i ananasa okład drenuje okolice ud i posladków i brzucha. Działanie wyszczuplające i drenujące.
SKŁADNIK AKTYWNY OPIS DZIAŁANIA
Sól z Guerande naturalna, drobna sól bogata w minerały pochodzenia morskiego
Piasek wulkaniczny z Thaiti drobny czarny piasek, zapewnia łagodne złuszczanie
Wycuiągi z brunatnych alg działanie wygładzające i nawilżające

Produkty detaliczne Osmo-Thermy /domowego użytku/

Artcaze LogoNeurino Logo