GENXSKIN

wstecz

GENXSKIN

GENETYCZNE ODMŁADZANIE KOMÓREK SKÓRY

Zabieg do skóry:

  • Dojrzała
  • Zmęczona

Zalecany przy problemach skórnych:

  • Brak witalności

Nagrody dla zabiegu:

Zabieg stymuluje 14 genów odpowiedzialnych za starzenie się skóry. Chroni macierz miedzykomórkową. Odwraca "Trójkąt Młodości".

 

W miarę upływu czasu nasza skóra traci swój zdrowy wygląd, a zjawisko to nasila się wskutek starzenia. Proces może przebiegać w bardzo różny sposób - każdy z nas starzeje się inaczej. W ramach najnowszych badań naukowych wykazano, że nasze geny odgrywają niezwykle istotną rolę w zakresie zachowania skóry. Ochrona kapitału genetycznego zapisanego w genach komórek naszej skóry jest więc niezwykle ważna. W związku z powyższym, proponujemy obecnie oryginalną, bardzo skuteczną metodę ochrony najważniejszych funkcji życiowych naszej skóry. W przypadku kobiet proces starzenia polega między innymi na „uśpieniu” genów odpowiedzialnych za kodowanie przebiegu syntezy strukturalnych cząsteczek skóry, którymi są elastyna, kolagen i kwas hialuronowy. Matryca komórkowa ulega rozpadowi, a skóra traci swoją jędrność, przez co twarz się starzeje.

 

W produktach pielęgnacyjnych GENXSKIN wykorzystany został pełny potencjał energetyczny innowacyjnego czynnika aktywnego, umożliwiającego reaktywację działania 14 genów uczestniczących w kształtowaniu matrycy komórkowej, dzięki którym efekt stosowania produktu jest widoczny już po upływie 14 dni.

KOD PRODUKTU NAZWA POJEMNOŚĆ OPIS DZIAŁANIA
E987 Mleczko do demakijażu 500 ml Usuwa makijaż, oczyszcza skórę, chroniąc płaszcz ochronny.
E988 Tonik do demakijażu 500 ml Uzupełnia demakijaż. Łagodzi podrażnienia i oczyszcza skórę, przygotowując ją do przyjęcia produktów pielęgnacyjnych.
E989 Piling Perfect Surfacer 250 ml Innowacyjna formuła: drobinki cukru mają działanie złuszczające, a po kontakcie z wodą roztapiają się, zmieniając konsystencję.
E990 Krem regenerujący 200 ml Balsam na noc, idealny do regeneracji skóry w czasie snu. Formuła skoncentrowana w czynniki remodelujące umożliwia poprawę owalu twarzy.
E991 Zestaw zabiegowy: 6 serum odbudowujące + 6 maska naprawcza 6 zabiegów Serum odbudowujące - preparat modelujący, który łączy dwa rodzaje działania: korygujące i silnie napinające, poprawia procesy wymiany międzykomórkowej, ma działanie detoksykujące.

 

Maska naprawcza - odbudowująca i naprawcza. Zawartość wapnia przywraca skórze dynamizm. Wzbogacona kompleksem regeneracyjnych olejów odżywczych.

E994 Maska Bio Cellulose 6 saszetek Bioceluloza otrzymana w wyniku procesów biotechnologicznych to niezwykle cienka sieć nanowłókien celulozy.
E995 Serum rozjaśniające anti-aging 75 ml Preparat na przebarwienia, bogaty w składniki rozjaśniające. Przywraca skórze jednolity koloryt i pełnię blasku.
E996 Krem nawilżająco-odbudowujący 200 ml Preparat nawilżający, o formule wzbogaconej o składniki odbijające światło, co pozwala optycznie wygładzić zmarszczki. Zawarte w nim składniki napinające poprawiają owal twarzy.
E997 Wypełniacz anti-aging 75 ml Serum zawiera składniki wypełniajace zmarszczki oraz odbijające światło, które optycznie wygładzają skórę: w efekcie znikają zmarszczki, rozszerzone pory i niedoskonałości skóry.
SKŁADNIK AKTYWNY OPIS DZIAŁANIA
MATRIGENICS: REAKTYWACJA 14 GENÓW

MATRIGENICS 14G, efekt ostatnich badań w biotechnologii, to składnik aktywny pozyskiwany z brunatnej makroalgi Undaria pinnatifida (undaria pierzasta).

 

Wyniki badań wskazały na zdolność składnika MATRIGENICS do reaktywowania genów odpowiedzialnych za syntezę i organizację trzech głównych elementów macierzy pozakomórkowej: kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

 

MATIGENICS 14G oddziałuje bezpośrednio w sercu komórki, reaktywując uśpione geny:

• związane z syntezą, dojrzewaniem i organizacją włókien kolagenu i elastyny
• związane z syntezą kwasu hialuronowego.

Produkty detaliczne GENXSKIN /domowego użytku/

Artcaze LogoNeurino Logo