Genetixslim

wstecz

Genetixslim

Innowacyjne wyszczuplanie na poziomie genetycznym

Zabieg do skóry:

  • Młoda
  • Dojrzała

Zalecany przy problemach skórnych:

  • Obniżone napięcie skóry
  • Zaburzenia kolorytu

Nagrody dla zabiegu:

Przyrost wagi nie następuje u wszystkich jednakowo, a jego zróżnicowanie zależy od wielu czynników. Jak wiemy są rodziny, w których większość osób jest szczupła i takie, gdzie większość jest „przy kości”, podobnie jak bywają rodziny osób wysokich czy niskich. Czynniki rodzinne, genetyczne mają swój udział w powstawaniu niektórych odzajów nadwagi. To zjawisko jest przedmiotem badań naukowych: tendencje do przybierania na wadze są częściowo związane z czynnikami dziedzicznymi. Ponieważ problem otyłości jest złożony, dlatego kontrola wagi nie zawsze może się ograniczać do zrównoważenia przychodów i wydatków energetycznych (ilość pożywienia/aktywność fizyczna). Prowadzone są liczne badania pod kątem ustalenia związku między otyłością, sposobem odżywiania i dziedzictwem genetycznym. Ponieważ otyłość stanowi coraz bardziej niepokojący problem, dlatego toczy się debata nad źródłami otyłości: czy jest ona związana z odżywianiem czy też wpisana w kod genetyczny każdego z nas? Rozwój badań genetycznych pozwolił na identyfikowanie genów, które biorą udział w metabolizmie lipidów i w procesie przybierania na wadze. Wiadomo już, że istnieją geny odpowiedzialne za apetyt, wydzielanie enzymów niezbędnych do spalania lipidów i hamowania ich magazynowania. Nowy zabieg wyszczuplający Genetixslim to prawdziwa innowacja w wyszczuplaniu dla tych, którzy nie chcą się poddać dziedzicznym skłonnościom do nadmiernego gromadzenia tłuszczu.

KOD PRODUKTU NAZWA POJEMNOŚĆ OPIS DZIAŁANIA
E937 Piling do ciała słoik 50 ml Piling niezbędny w przygotowaniu skóry do zabiegu wyszczuplającego, usuwa martwe komórki skóry, stymuluje proces odnowy komórkowej. Przed zabiegiem na ciało zastosować piling, wykonując masaż, zwracając szczególną uwagę na obszary dotknięte ellulitem, aby pobudzić mikrokrążenie.
E938 Serum antycellulitowe butelka 200 ml Serum o silnym działaniu antycellulitowym, dzięki zawartości kofeiny stymuluje spalanie tłuszczów, a żeń-szeń ma właściwości ujędrniające.
E939 Krem do masażu słoik 500 ml Krem do masażu wzbogacony o składniki wzmacniające naczynia, ma działanie wyszczuplające i drenujące, wzmacnia ściany włosowatych naczyń krwionośnych i ułatwia usuwanie kwasów tłuszczowych.
E 940 Maska rozgrzewająca opakowanie 2 kg Maska rozgrzewająca, bogata w składniki lipolityczne i ujędrniające, poprawia wnikanie składników aktywnych zastosowanych podczas zabiegu. Maskę stosuje się w zabiegu wyszczuplającym Genetixslim, uzupełnia i wzmacnia działanie wyszczuplające, ujędrniające i drenujące poszczególnych skalników zawartych w pozostałych produktach.
E941 Krem wyszczuplający słoik 500 ml Emulsja zawierająca koktajl składników aktywnych, które działają synergicznie wygładzając i nawilżając skórę, stymulując krokrążenie.
E602 folia aluminiowa 10 szt.  
       
SKŁADNIK AKTYWNY OPIS DZIAŁANIA
TIMILINA stymuluje geny kontrolujące metabolizm adipocytu.
ANANAS działanie łagodzące, gojące, poprawia krążenie krwi, zapobiega obrzękom.
CYTRYNA właściwości antyseptyczne, przeciwrodnikowe, rozjaśniające, złuszczające.
PAPAINA enzym proteolityczny, łagodne działanie złuszczające, wygładza skórę.
MANDARYNKA działanie regenerujące, rozjaśniające.
PROSZEK ZE SKÓRKI POMARAŃCZY bogaty w składniki odżywcze, flawonidy, witaminy A, C, ma silne działanie przeciwutleniające, wychwytując wolne rodniki.
PROSZEK Z DAKTYLI zapewnia złuszczanie mechaniczne, usuwa martwe komórki, wygładza skórę.
KOFEINA działanie lipolityczne, hamuje fosfodiesterazę i ułatwia uwalnianie kwasów tłuszczowych z adipocytów.
ŻEŃ-SZEŃ czynnik ujędrniający, zawiera flawonidy, które chronią skórę właściwą przed niszczeniem enzymatycznym oraz składniki, które pobudzają syntezę kolagenu.
GRANAT jeden z najbogatszych w antyoksydanty owoców, ma działanie przeciwzapalne.
KOLAGEN MORSKI wzmacnia jędrność skóry, tworzy płaszcz ochronny, poprawia stopień nawilżenia i komfort skóry.
JAGODA bogata w witaminę C i oligelementy, ma działanie wzmacniające, przeciwstarzeniowe, rozjaśniające i remineralizujące.
GINKGO BILOBA chroni naczynia, działanie przeciwzapalne, drenujące, usprawnia mikrokrążenie, silny antyoksydant.
ALOE VERA działanie przeciwstarzeniowe, silnie nawilżające, dzięki obecności ponad 150 czynników takich jak witaminy, aminokwasy, minerały, oligoelementy.
KASZTAN INDYJSKI działanie łagodzące, chroni naczynia, wzmacnia elastyczność ścian włosowatych naczyń krwionośnych, działanie drenujące.
MYSZOPŁOCH wzmacnia naczynia, zapobiega obrzękom, działanie łagodzące i drenujące.
HIBISKUS antyoksydant, działanie remineralizujące i nawilżające dzięki bogactwu witaminy C, soli mineralnych i śluzu roślinnego.
GUARANA/td> bogata w kofeinę, działanie lipolityczne, dzięki zahamowaniu fosfodiesteerazy.
SPIRULINA zawiera witaminy A, B, E i podstawowe kwasy tłuszczowe. Chroni włókna elastyny i kolagenu, zapewnia działanie napinające, poprawia jędr
ZIELONA HERBATA antyoksydant, stymuluje mikrokrązenie, działanie drenujące, pobudza procesy wymiany komórkowej.
LOTOS antyoksydant, działanie łagodzące dzięki bogactwu flawonoidów.

Produkty detaliczne Genetixslim /domowego użytku/

Artcaze LogoNeurino Logo