Enzymacid face

wstecz

Enzymacid face

GŁĘBOKIE ZŁUSZCZANIE, ANTI-AGING, ROZJAŚNIANIE. alternatywa dla pilingu medycznego

Zabieg do skóry:

  • Zanieczyszczona

Zalecany przy problemach skórnych:

  • Obniżone napięcie skóry
  • Zaburzenia kolorytu
  • Miejscowe przebarwienia
  • Brak witalności

Nagrody dla zabiegu:

PILING O WIELOKIERUNKOWYM DZIAŁANIU

Skuteczna metoda eksfoliacji - Enzymacid, zainspirowany nowoczesnymi metodami z dziedziny medycyny estetycznej.

 

Nowoczesny piling o wielorakim działaniu pozwala znacznie poprawić stan skóry. Poprzez działanie mechaniczne natychmiastowo usuwa martwe komórki. Widoczne wygładzenie i rozświetlenie cery to efekt działania chemicznego. Działanie biologiczne długotrwale pobudza proces odnowy tkanek. Podczas zabiegu mamy do czynienia także z działaniem rewitalizującym komórki skóry oraz z działaniem rozjaśniającym. Regularnie wykonywanie zabiegu w widoczny sposób poprawi stan skóry, usuwając wszelkie niedoskonałości z jej powierzchni.

 

Zabieg łączy 5 rodzajów innowacji dermokosmetycznych high tech:

1. podwójna mikrodermabrazja: kryształki aluminium i glukonian żelaza, 

2. alfa-hydroksykwasy o wysokim stężeniu (wykorzystanie 70-procentowego kwasu), 

3. stabilizowane enzymy, 

4. kapsułki typu PLGA, 

5. witamina C stabilizowana glukozą: typ AA2G.

 

KOD PRODUKTU NAZWA POJEMNOŚĆ OPIS DZIAŁANIA
E897 Mleczko do demakijażu 500 ml Łagodnie oczyszcza skórę, usuwa makijaż. Stosować codziennie na twarz i szyję, usunąć za pomocą toniku nawilżającego.
E898 Tonik nawilżzający 500 ml Uzupełnia demakijaż. Oczyszcza i odświeża skórę, łagodzi podrażnienia. Łagodnie usunąć mleczko do demakijażu i oczyścić skórę,stosując tonik na twarz i szyję.
E899 Zestaw zabiegowy: 4 piling do twarzy + 4 glyco serum vit.C 70/30+ 4 glyco serum PLGA 70/40 + 4 szt. gazy 4 zabiegi

Piling o silnych właściwościach ścierających wygładza skórę podobnie jak zabieg mikrodermabrazji, złuszcza martwe komórki i usuwa zanieczyszczenia. Stosować zgodnie ze schematem zabiegu.

Glyco serum vit.C 70/30 zawiera kwasy glikolowy, winowy i migdałowy, które mają działanie złuszczające i przeciwutleniające,działają łagodnie, bezpiecznie dla pH skóry. Stosować zgodnie ze schematem zabiegu.

Glyco serum PLGA 70/40 jest wzbogacone kwasami glikolowym, salicylowym i mlekowym. Serum umożliwia głębokie złuszczanie. Stosować zgodnie ze schematem zabiegu.

E903 Maska modelująca 180 ml Maska - Krem odżywczy, łagodzący i gojący. Umożliwia wykonanie długiego masażu. Stosować zgodnie ze schematem zabiegu.
E904 Maska peel-off 200 ml Maska-żel poprawia napięcie skóry i dodaje jej blasku. Posiada natychmiastowe działanie liftingujące. Stosować zgodnie ze schematem zabiegu.
E905 Krem nawilżającym Prozym 200 ml Odnawiający preparat nawilżający bogaty w kwasy mlekowy i migdałowy. Złuszcza stopniowo martwe komórki, dzięki czemu jest odpowiedni do codziennego stosowania. Wywiera podwójne działanie, jednocześnie chemiczne i enzymatyczne. Dzień po dniu powierzchnia skóry staje się delikatniejsza w dotyku. Wzbogacony witaminą C, rozjaśnia cerę i walczy z przebarwieniami.
E906 Krem na dzień Whitefluid 200 ml Krem na dzień zapewniający ochronę przed słońcem po pilingu. Formuła, wzbogacona o składniki nawilżające, pozwala utrzymać odpowiedni poziom wody w skórze w ciągu całego dnia. Ogranicza pojawianie się nieestetycznych przebarwień.
SKŁADNIK AKTYWNY OPIS DZIAŁANIA
X-PRESSIN - STABILIZOWANY ENZYM HIPOALERGICZNY Retykulowany polimer papainy, który zachowuje właściwości proteazy. Papaina jest proteazą pozyskiwaną z melonowca właściwego, zwanego papają. Ta nowa, chemicznie i fizycznie zmodyfikowana forma papainy zachowuje swoje działanie protezowe w wysokiej temperaturze i działa jak czynnik złuszczający. X-Pressin działa w sposób optymalny na pH naskórka.
VIT.C TYP AA2G Połączenie witaminy C (kwas askorbinowy), stabilizowanej z cząsteczką glukozy. Glukoza zwiększa stabilność kwasu askorbinowego w obecności ciepła, pH, metali ciężkich i innych czynników niszczących. Zawarta w Vit.C AA2G witamina C jest powoli uwalniana w skórze, zachowując swój potencjał.
X50, KAPSUŁKA KWASU GLIKOLOWEGO I MLEKOWEGO (PLGA) Składnik posiada działanie dogłębne i długotrwałe. Kapsułkowanie kwasu glikolowego i mlekowego – kapsułka PLGA to inteligentna cząsteczka, która dostarcza regenerujący ładunek do wnętrza komórek. Kapsułka zawiera LIPOPEPTYD: połączenie kwasu pantotenowego i heptapeptydu oraz cząsteczki miedzi (Cu). Ta nowa technologia pozwala stymulować produkcję nowych włókien kolagenu i elastyny w skórze właściwej.

Produkty detaliczne Enzymacid face /domowego użytku/

Artcaze LogoNeurino Logo