Ponowne otwarcie salonów

19/05/2020wróć do listy

Ponowne otwarcie salonów

Drodzy Klienci!
OTWIERAMY PONOWNIE SALONY BEAUTY! 

 

Mamy nadzieję, że cieszycie się dobrym zdrowiem i z nową energią powracacie do swojej pracy w salonach. Przed nami wszystkimi pracowity okres, wierzymy, że będzie owocny. Współpracujemy z Państwem od wielu lat, jako dystrybutor marki…….. i dziś  z radością przesyłamy Wszystkim słowa wsparcia. Zapewniamy, że jesteśmy do Waszej dyspozycji, oferując nie tylko produkty, ale również pomoc w dalszym rozwoju usług. Życzymy dużo siły, energii i  powodzenia w nowej rzeczywistości.

 

Dbajcie o siebie i swoich klientów, bądźcie cały czas czujni i zachowujcie wszelkie środki bezpieczeństwa. W podanym linku znajduje się oficjalne stanowisko polskiego rządu w kwestii nowych zasad dla salonów kosmetycznych. Zachęcamy raz jeszcze do zweryfikowania tej wiedzy dla absolutnej pewności, że jesteście przygotowani na „nowe”: https://bit.ly/2T3nmY3

 

Zapraszamy ponownie do naszych autoryzowanych oddziałów Beauty In w Łodzi i Warszawie oraz do sklepu on-line www.kupkosmetyk.pl, gdzie po rejestracji w strefie dla profesjonalistów, szybko i wygodnie zrobicie zakupy do swoich salonów. 

 

Czekamy na Was i trzymamy kciuki za SUKCESY!

Artcaze LogoNeurino Logo