Komunikat

17/03/2020wróć do listy

Komunikat

Szanowni Klienci,

 

Przyszło nam zmierzyć się z sytuacją, którą znamy jedynie z filmów. Koronawirus stał się faktem i jest niewątpliwym zagrożeniem dla zdrowia nas wszystkich. Dlatego łączymy z Państwem w tych trudnych dniach, wierząc jednocześnie, że w niedługim czasie uda się go pokonać i nasze życie wróci do normy.

 

Jednocześnie informujemy, że w tym specyficznym i trudnym dla wszystkich czasie, dla Waszego i naszego bezpieczeństwa, aż do odwołania nie realizujemy osobistych odbiorów zamówień w oddziałach Beauty In w Łodzi i Warszawie.

 

Zachęcamy do składania zamówień poprzez następujące kanały:

 

Zamówienia on-line w naszym autoryzowanym sklepie www.kupkosmetyk.pl. Sugerujemy, abyście w miarę możliwości wybierali płatności bezgotówkowe (w trosce o bezpieczeństwo swoje i kurierów). W zakładce TARGI ON-LINE czekają na Państwa wyjątkowe promocje!

 

Zamówienia telefoniczne. W dalszym ciągu nasz zespół handlowy w Łodzi i Warszawie przyjmuje i realizuje zamówienia telefoniczne, służąc swoim doradztwem. Jesteśmy do Waszej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00.

Oddział Łódź, tel: 660 545 401
Oddział Warszawa, tel: 600 574 737, 22 401 04 48

 

Zamówienia drogą elektroniczną. Nasz zespół handlowy odbiera pocztę @ na bieżąco.

Oddział Łódź: ewa@beautyin.pl
Oddział Warszawa: warszawa@beautyin.pl

 

Artcaze LogoNeurino Logo